2008/2009-es tanév

Kezdőlap Fel


Az intézmény tantestülete a 2008/2009-es tanévben

A pedagógiai munkát Harsányi Szabina segíti. Iskolánkat Harsányi Ferencné takarítja. A fűtő, karbantartó feladatokat Dohány Csaba látja el..

Az óvoda alkalmazottai:

Az intézmény 2008/2009-es tanévre beiratkozott diákjai:

 Alsó tagozat Szátok

1.3. osztály

  1. Buzás Ketrin
  2. Buzás Zsanett
  3. Bogdán Alexandra
  4. Orsós Erika
  5. Orsós Mária
  6. Bogdán Lívia
  7. Orsós László
  8. Szkubán Alex Krisztián
  9. Tomori Alexandra

 

Osztályfőnök: Vincze Gyuláné

 

2.4. osztály

  1. Danyi Nikolett
  2. Orsós Richárd
  3. Orsós Mária
  4. Orsós Orsolya
  5. Orsós Zoltán (B)
  6. Orsós Zoltán(OR)
  7. Pusuma Katalin
  8. Orsós Norbert
  9. Tomori Nóra
  10. Tomori Emese
  11. Bogdán Enikő
  12. Buzás Anita
  13. Pusuma Gyula
  14. Pusuma Valéria

Osztályfőnök: Megyeri Judit

 

          Alsó tagozat Tereske

1.3. osztály

  1. Bikkes Richárd            
  2. Buzás Amanda
  3. Bulejka Boglárka
  4. Buzás Dzsenifer
  5. Harasztovics Mátyás
  6. Oláh Virginia
  7. Orsós Mónika
  8. Pusuma Anasztázia
  9. Pusuma Annamária
  10. Balla Béla
  11. Bulejka Kristóf
  12. Jakubecz Norbert
  13. Metykó Martin
  14. Oláh Dzsenifer
  15. Oláh Fanni
  16. Surman Emese
  17. Vincze Krisztina
  18. Vincze Vivien
  19. Virág Diána

 

Osztályfőnök: Orosházi Vencel

 

2.4. osztály

  1. Pityó Veronika
  2. Beránszki Klaudia
  3. Vas Vivien
  4. Csemer Nikoletta
  5. Oláh Titusz
  6. Ferencsik Márk
  7. Orsós Klaudia
  8. Boda Viktor
  9. Szabó Viktória
  10. Bikkes Árpád
  11. Gresina Vivien
  12. Gubó Beatrix
  13. Oláh Bianka
  14. Csernyánszki Fatima
  15. Csernyánszki Patrik
  16. Orsós Erika Anita

Osztályfőnök: Barkó Lászlóné

 

                   Felső tagozat

                     5. osztály

  1. Csemer Zoltán

  2. Jónás Mátyás

  3. Makkai Diána

  4. Pusztai Balázs

  5. Tóth Dávid

  6. Vas Erik

  7. Buzás Renáta

  8. Bogdán Anett

  9. Pusoma Edit

  10. Danyi Zsaklin

Osztályfőnök: Hustyava Ivett

 

6. osztály

  1. Gresina Bianka

  2. Deme Alexandra

  3. Tóth Gergő

  4. Bikkes Dániel

  5. Horváth Krisztián

  6. Hutlasza Gergő

  7. Tomori Henrietta

  8. Fridrich Tamás

  9. Orsós Martin

  10. Kis Renáta

  11. Jónás Árpád

Osztályfőnök: Orosházi Vencelné

 

        7. osztály

  1. Bikkes Katalin
  2. Bulejka Benjámin Bence
  3. Csemer Márk
  4. Jónás Gergő
  5. Kapor Balázs
  6. Pityó Tibor
  7. Kovács Szandra 
  8. Hadas Dorottya
  9. Orsós Gábor
  10. Buzás Krisztina
  11. Tomori Ákos
  12. Fridrich Daniella
  13. Gubó Gábor

Osztályfőnök: Orosz Klára

8. osztály

  1. Kovács Krisztián
  2. Horváth Dániel
  3. Hutlasza Erzsébet
  4. Orsós Péter
  5. Virág Zsanett
  6. Jobbágy Klaudia
  7. Pusztai Nikoletta
  8. Harsányi Regina

Osztályfőnök: Vincze Gyula