2009/2010-es tanév

Kezdőlap Fel


Az intézmény tantestülete a 2009/2010-es tanévben

 Iskolánkat felváltva közhasznú alkalmazottak takarítják. A fűtő, karbantartó feladatokat Dohány Csaba látja el.

Az óvoda alkalmazottai:

Az intézmény 2009/2010-es tanévre beiratkozott diákjai:

                 

                      1.2. osztály    

  1. Bikkes Richárd

  2. Bogdán Péter

  3. Gáspár János

  4. Juhász Ákos

  5. Juhász Evelin

  6. Let Jázmin

  7. Oláh Szabina

  8. Oláh Tünde

  9. Oláh Virginia

  10. Pusuma Anasztázia

  11. Tomori Zsolt

  12. Vincze Bálint

  13. Buzás Amanda

  14. Buzás Dzsenifer

  15. Buzás Ketrin

  16. Buzás Krisztián

  17. Buzás Zsanett

  18. Harasztovics Mátyás

  19. Orsós Erika

  20. Orsós Mónika

  21. Pusuma Annamária

                  Osztályfőnök: Vincze Gyuláné

 

  3.4. osztály

 

  1. Bikkes Árpád

  2. Boda Viktor

  3. Bogdán Lívia

  4. Danyi Nikoletta

  5. Gubó Beatrix

  6. Jakubecz Norbert

  7. Oláh Bianka

  8. Oláh Dzsenifer

  9. Oláh Fanni

  10. Orsós László

  11. Orsós Mária

  12. Orsós Norbert

  13. Orsós Orsolya

  14. Orsós Richárd

  15. Orsós Zoltán 1

  16. Orsós Zoltán 2

  17. Pusuma Katalin

  18. Surman Emese

  19. Szabó Viktória

  20. Szkubán Alex Krisztián

  21. Tomori Alexandra Krisztina

  22. Tomori Nóra

  23. Virág Diána

                   Osztályfőnök: Megyeri Judit

 

                      5. osztály

  1. Búzás Anita

  2. Csemer Nikoletta

  3. Ferencsik Márk

  4. Jónás Mátyás

  5. Oláh Titusz

  6. Orsós Klaudia

  7. Pityó Veronika

  8. Pusuma Gyula

  9. Pusuma Valéria

  10. Tomori Emese

  11. Vas Vivien

Osztályfőnök: Vincze Gyula

                      6. osztály

  1. Bogdán Anett

  2. Buzás Renáta

  3. Csemer Zoltán

  4. Danyi Zsaklin

  5. Makkai Diána

  6. Pusoma Edit

  7. Pusztai Balázs

  8. Tóth Dávid

  9. Vas Erik

Osztályfőnök: Várnai Zsuzsanna

                      7. osztály

  1. Tóth Gergő

  2. Bikkes Dániel

  3. Horváth Krisztián

  4. Hutlasza Gergő

  5. Tomori Henrietta

  6. Fridrich Tamás

  7. Orsós Martin

  8. Kis Renáta

  9. Jónás Árpád

  10. Szádóczki Máté

Osztályfőnök: Orosházi Vencelné

 

                      8. osztály

  1. Bikkes Katalin
  2. Bogdán Ildikó
  3. Csemer Márk
  4. Jónás Gergő
  5. Kapor Balázs
  6. Pityó Tibor
  7. Kovács Szandra 
  8. Hadas Dorottya
  9. Orsós Gábor
  10. Buzás Krisztina
  11. Tomori Ákos
  12. Fridrich Daniella
  13. Gubó Gábor

Osztályfőnök: Orosz Klára