2010/2011-es tanév

Kezdőlap Fel

Az intézmény tantestülete a 2010/2011-es tanévben

 Iskolánkat felváltva közhasznú alkalmazottak takarítják. A fűtő, karbantartó feladatokat Dohány Csaba látja el.

Az óvoda alkalmazottai:

 

Az intézmény 2010/2011-es tanévre beiratkozott diákjai:

       1.osztály

  1. Buzás Erik Kevin

  2. Buzás Krisztofer

  3. Buzás Vanessza

  4. Hevesi Máté

  5. Néma Szebasztián

  6. Oláh Daniella

  7. Oláh Szimonetta Adél

  8. Orsós Zsolt

  9. Pusztai Tamás

  10. Rácz Tünde

  11. Szkubán Bianka

  12. Tomori Zsolt

  13. Virág Martina

Osztályfőnök: Orosházi Vencel

       2. osztály

  1. Bikkes Richárd
  2. Bogdán Roland Péter
  3. Gáspár János
  4. Juhász Ákos
  5. Juhász Evelin
  6. Kiss Virág
  7. Let Jázmin
  8. Oláh Szabina
  9. Oláh Szilárd
  10. Oláh Tünde
  11. Oláh Virginia
  12. Pusuma Anasztázia
  13. Rácz Győző Zoltán
  14. Vincze Bálint

Osztályfőnök: Koczúrné Kovács Mónika

 

        3. osztály

  1. Bodor Ferenc
  2. Buzás Amanda
  3. Buzás Ketrin
  4. Buzás Krisztián
  5. Buzás Dzsenifer
  6. Buzás Zsanett
  7. Oláh Fernandó
  8. Orsós Erika
  9. Orsós Mónika
  10. Pusuma Annamária
  11. Pusuma Katalin
  12. Tomori Nóra

Osztályfőnök: Vincze Gyuláné

       4. osztály

  1. Bikkes Árpád
  2. Danyi Nikoletta
  3. Kiss Vivien
  4. Oláh Bianka
  5. Orsós Erika Anita
  6. Orsós Mária
  7. Orsós Norbert
  8. Orsós Orsolya
  9. Orsós Richárd
  10. Orsós Zoltán 1
  11. Orsós Zoltán 2
  12. Szabó Viktória

Osztályfőnök: Megyeri Judit

                        5. osztály

  1. Bogdán Lívia
  2. Buzás Anita
  3. Horváth Ildikó Krisztina
  4. Jakubecz Norbert
  5. Nagy Diána Ivett
  6. Oláh Dzsenifer
  7. Oláh Fanni
  8. Orsós László
  9. Pusuma Gyula
  10. Szkubán Alex
  11. Tomori Alexandra
  12. Tomori Emese
  13. Virág Diána

Osztályfőnök: Orosz Klára

                    6. osztály

  1. Buzás Renáta
  2. Csemer Nikoletta
  3. Csemer Zoltán
  4. Ferencsik Márk
  5. Horváth Attila Roland
  6. Jónás Mátyás
  7. Kiss Márk
  8. Kiss Richárd
  9. Molnár Angelika
  10. Oláh Martin
  11. Oláh Titusz
  12. Orsós Klaudia
  13. Pikács József Barnabás
  14. Pikács Pál Richárd
  15. Pusuma Valéria
  16. Vas Vivien

Osztályfőnök: Vincze Gyula

                    7. osztály

  1. Bogdán Anett
  2. Buzás Kitti
  3. Danyi Zsaklin
  4. Hutlasza Gergő
  5. Kiss Klaudia
  6. Makkai Diána
  7. Pusoma Edit
  8. Pusztai Balázs
  9. Vas Erik
  10. Virág Emese

Osztályfőnök: Várnai Zsuzsanna

                    8. osztály

  1. Bikkes Dániel
  2. Csemer Márk
  3. Horváth Krisztián
  4. Jónás Árpád
  5. Kapor Balázs
  6. Kis Renáta
  7. Oláh Gábor
  8. Orsós Martin
  9. Szádóczki Máté
  10. Tomori Henrietta

Osztályfőnök: Orosházi Vencelné